Tüm markaların
ortak mobil uygulaması

Mono’yu kendi mobil uygulamanız gibi kullanarak yeni müşteriler kazanın!

Markalar için mono

Nasıl Çalışır?

Mono ile Neler Yapabilirsiniz?

Maliyet Avantajı

Kendi Mobil Uygulamanız
Gibi Kullanın

Mobil uygulama yazdırma ve kullanıcılara indirtme maliyetlerine katlanmadan Mono’yu hemen kendi uygulamanız gibi kullanabilirsiniz. 

Markanıza özel sayfanızda ürün, hizmet ve mağaza bilgilerini gösterebilir, kullanıcıları web sitenize veya mağazanıza yönlendirebilirsiniz.

Marka
Yeni müsteri kazanin

Yüksek Okunma ve Etkileşim

Yeni Müşteriler ile Satışları Artırın

Yüz binlerce Monolu arasından istediğiniz hedef kitleye zengin içerikli bildirimleri kolayca gönderebilir, yüksek okunma ve etkileşim oranlarıyla gönderi sonuçlarını anlık raporlayabilirsiniz.

Geofence veya konum odaklı iletişimler ile varsa mağaza trafiğinizi artırabilirsiniz.

Kampanyalar İle Bağlılığı Artırın

Uygulama İçi Kampanya Oluşturun

Tüm Mono kullanıcılarına websitenizde veya mağazanızda geçerli indirim kodları vererek yeni satışlar yapabilirsiniz. 

kampanyalar

Bütçenizi Verimli Kullanın

Sadece Okunan Bildirimlere
Ödeme Yapın

Mono’da gönderdiğiniz bildirimlere değil, okunan ve son kullanıcıya ulaştığına emin olduğunuz bildirimlere ödeme yapın. 

Fiyatlandırma

QNB_DK_cozum_ortagi_1000x1000

QNB Finansbank Dijital Köprü Müşterilerine Özel Avantajlar

Dijital Köprü ile hem bankacılık hem de bankacılık dışı ihtiyaçlarınızı dijital olarak tek bir platform üzerinden karşılayabilirsiniz.

QNB Finansbank Dijital Köprü ile bildirim gönderim ücretlerinde indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

102000900 +
Bildirim Gönderildi
5500000 +
Bildirim Okundu
490000 +
İndirme Sayısı
4
Market Puanı

Mono'da Yer Alan Markalar

Mono İçin Ne Dediler?

 • Mono için diyebiliriz ki; düşündü, hayal etti, tasarladı, harekete geçti ve kazandı! Alanında ilk olmanın heyecanını ve gururunu kazandığı ödüllerle taçlandırdı. Maya Estetik olarak, Mono bünyesinde yer alan kurumsal üyelerden biri olmaktan mutluyuz. Umut ediyoruz ki uzun yılllar daha nice başarılarını ayakta alkışlayacak ve hep çok seveceğiz. Gururumuzsun Mono!
  Fatma Küpoğlu - Maya Estetik
  Kurumsal Anlaşmalar ve Kampanya Yönetimi
 • Mono ile hedefe odaklı ve geri dönüş yüzdesi oldukça yüksek iş birlikteliğimizi sürdürmekten memnuniyet duyuyoruz. Markaların ve kullanıcıların ihtiyaçlarına her zaman doğru çözümler üreten bir ekip ve girişim.
  Çağlar Bağıbala - Yolcu360
  Business Development Director
 • Mono, arkasındaki akıl ve tecrübe dolu ekip ile şaşırtıcı hızlara ulaşarak, bize özel çözümler üretip ürünü ürünün asıl sahibi olan kullanıcılar ve markalar ile birlikte geliştiriyorlar. Bu sayede en etkili dijital satış ve marka algısına katkı yaratan kanallarımızdan olmayı başardı. İlk günlerinden beri Mono'nun bu keyifli yolculuğunda olmaktan çok mutluyum.
  Can Alp - Enpara.com
  Head Of Digital Marketing
 • Mono ile yapabileceklerinizin sınırı yok! Teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak kampanyalarımızı hızlıca kullanıcılar ile buluşturduk. Kullanıcılarını oldukça iyi tanıyorlar ve markanız için en doğru şekilde çalışma yapıyorlar. Entegrasyon hızları, iletişim planları, kullanıcılara sağladıkları faydalar tek kelime ile şahane!
 • Mono = Geleceğimiz için tasarlanmış olan inanılmaz değerli ve gerçek bir proje. Projeyi kurgulayan ve yöneten ekip ise süper kahramanlardan oluşan bir ekip. Mono'nun Türkiye'de ve dünyada çok başarılı olacağını biliyor ve destekliyoruz. Tüm ekibi tebrik ediyorum.
  İlyas Karaca - SPX
  e-Commerce | CRM Coordinator
 • Mono ilk tanıştığımız günden bu yana teknoloji konusunda sınırları aşan vizyonu ve yeni fikirlerin adaptasyonunda ışık hızıyla yarışan ekibi ile birlikte her zaman güvenilir bir iş ortağı olmuştur. Mono ekibini tanımaktan ve beraber çok güzel işlere imza atmaktan çok keyif aldığımızı belirtmeden geçemeyeceğim. İyi ki varsın Mono ve ekibi!  😊
  İlkay Keleş - Kiğılı
  Chief Marketing Officer & Executive Board Member
Kurumlar İçin